خوب – چاه سرب موجود در رژ لب لوازم آرایشی

خوب – چاه: سرب موجود در رژ لب لوازم آرایشی ایالات متحده لوازم آرایش مبتلا شدن برنامه آرایش آزمایش

گت بلاگز اخبار اجتماعی تمهیدات آتش نشانی جهت چهارشنبه سوری

مدیرعامل شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با تشریح تمهیدات و کارها این شرکت جهت روزهای آخر سال و مراسم چهارشنبه سوری از استقرار ۱۰۰۰ ت

تمهیدات آتش نشانی جهت چهارشنبه سوری

تمهیدات آتش نشانی جهت چهارشنبه سوری

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با تشریح تمهیدات و کارها این شرکت جهت روزهای آخر سال و مراسم چهارشنبه سوری از استقرار ۱۰۰۰ تیم عملیاتی در شب چهارشنبه سوری در پایتخت خبر داد.

مهدی داوری در گفت وگو با ایسنا، در مورد تمهیدات شرکت آتش نشانی جهت چهارشنبه سوری امسال اظهار کرد: اقداماتی که در حال حاضر شروع کرده ایم مشمول بر آموزش های شهروندی است که با تمرکز روی مدارس به وسیله آتش نشانان و آتش نشانان داوطلب در کلیه مدارس اجرا می شود. از آنجایی که معتقدیم بیشترین قشر آسیب پذیر در این خصوص نوجوانان و کودکان هستند به این بخش توجه خاص ای داریم.

مدیرعامل شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه کارها فرهنگی و آموزشی در سطح شهر انجام می شود، ادامه داد: از جمله این کارها تولید و توزیع انیمیشن های مرتبط است و برنامه هایی نیز در صدا و سیما در قالب میزگرد و مصاحبه هایی در نظر گرفته شده است هست. راه اندازی پوسترهای هشدار دهنده در سطح شهر از دیگر برنامه های ماست که به مرور انجام خواهد شد.

وی در مورد تمهیدات عملیاتی جهت روزهای آخر سال، گفت: استقرار تیم های عملیاتی شروع شده است است و هر چه به آخرهای سال نزدیک می شویم تعداد تیم ها با توجه به شرایط خاص ترافیکی که در شهر وجود دارد زیاد کردن می یابد.

داوری با اشاره به احتمال زیاد کردن آتش سوزی ها در روزهای نهایی سال تصریح کرد: امیدواریم این گونه نباشد ولی با توجه به احتمال زیاد کردن این اتفاق ها زیاد کردن سرعت عمل آتش نشانی ها در پاسخگویی را مد نظر داریم و در شب چهارشنبه سوری تیم های عملیاتی با استفاده از تمام ظرفیت های شرکت آتش نشانی و شرکت های دیگر آماده می شوند و استقرار پیدا می کنند که جهت این عنوان تمام آتش نشان ها چه آنهایی که شیفت هستند و چه آنهایی که نیستند فراخوان خواهند شد.

مدیرعامل شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: ۱۰۰۰ تیم عملیاتی به صورت نیروهای پیاده، ناوگان سبک موتوری و خودروهای سنگین در بخش های متفاوت شهر مستقر خواهند شد.

تمهیدات آتش نشانی جهت چهارشنبه سوری

واژه های کلیدی: ایران | آتش نشانی | چهارشنبه سوری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz