خوب – چاه سرب موجود در رژ لب لوازم آرایشی

خوب – چاه: سرب موجود در رژ لب لوازم آرایشی ایالات متحده لوازم آرایش مبتلا شدن برنامه آرایش آزمایش

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی سردار سلیمانی در خط مقدم جبهه «البوکمال» حضور داشت / سید حسن نصرالله

دبیرکل حزب الله لبنان آزادسازی آخرین شهر عراق از چنگ داعش را «دستاوردی بزرگ» برشمرد و تاکید کرد که نیروهای عراقی به مرز سوریه رسیده‏‌اند.

سردار سلیمانی در خط مقدم جبهه «البوکمال» حضور داشت / سید حسن نصرالله

سید حسن نصرالله: سردار سلیمانی در خط مقدم جبهه «البوکمال» حضور داشت

عبارات مهم : آخرین

دبیرکل حزب الله لبنان آزادسازی آخرین شهر عراق از چنگ داعش را «دستاوردی بزرگ» برشمرد و تاکید کرد که نیروهای عراقی به مرز سوریه رسیده‏ اند.

به گزارش فارس، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان دوشنبه شب راجع به آخرین تحولات اخیر مربوط به لبنان و منطقه از جمله سوریه صحبت کرده هست.

سردار سلیمانی در خط مقدم جبهه «البوکمال» حضور داشت / سید حسن نصرالله

نصرالله در ابتدای صحبت خود سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع) را به همه مسلمانان تسلیت گفت. وی همچنین اتفاق زلزله کرمانشاه را به رهبر معظم انقلاب و مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران و مردم کرمانشاه و کشور عزیزمان ایران تسلیت گفت.

دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه به تحولات منطقه ای اشاره کرد و پیروزی نیروهای عراقی و سوریه در مقابله با داعش در مرزهای دو کشور را تبریک گفت و اعلام کرد که «ما هفته گذشته شاهد پیروزی نیروهای عراقی در شهر راوه آخرین پایگاه داعش در عراق بودیم و به گفته دولت عراق، داعش دیگر بر هیچ شهر عراقی سیطره ندارد.»

دبیرکل حزب الله لبنان آزادسازی آخرین شهر عراق از چنگ داعش را «دستاوردی بزرگ» برشمرد و تاکید کرد که نیروهای عراقی به مرز سوریه رسیده‏‌اند.

دبیرکل حزب الله لبنان آزادسازی آخرین شهر عراق از چنگ داعش را «دستاوردی بزرگ» برشمرد و تاکید کرد که نیروهای عراقی اکنون به مرز سوریه رسیده‏ اند.

دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه نیروهای عراقی به مرزهای سوریه رسیدند، تأکید کرد که «داعش بعنوان یک شرکت و شاکله نظامی در عراق و سوریه آخر یافت و ما منتظر پاکسازی کامل هستیم و روزی که دولت عراق پیروزی کامل را اعلام کند که آن وقت نزدیک است.»

حسن نصرالله افزود: از ابتدای توطئه داعش در عراق ما در هماهنگی با برادران عراقیمان تعداد زیادی از فرماندهان خود را به آن جا فرستادیم که بعضی از آن ها شهید و مجروح شدند و ما در تعامل با برادران عراقیمان بررسی خواهیم که اگر دیگر نیازی به حضورمان نباشد فرماندهان ما به مکان های دیگری انتقال یافته شوند و این ارتباطی به بیانیه اتحادیه عرب ندارد و فقط به این علت است که داعش دیگر وجود ندارد.

سردار سلیمانی در خط مقدم جبهه «البوکمال» حضور داشت / سید حسن نصرالله

وی در ادامه به پیروزی اخیر نیروهای سوری در شهر البوکمال سوریه اشاره کرد و گفت: وحدت سوریه با این پیروزی تقویت شده است است و اکنون بعد از جنگ حلب و دیرالزور و المیادین و اخیرا آزادسازی البوکمال، داعش در سوریه نابود شد، هر چند این به معنای آخر داعش در این کشور نیست.

در حال تکمیل…

واژه های کلیدی: آخرین | سوریه | لبنان | پیروزی | نیروهای عراقی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz